1. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali: 
  • poniedziałek – Bł. Kingi, Dziewicy;
  • wtorek – Św. Jakuba, Apostoła;
  • środa – Św. Anny, Matki NMP;
  • czwartek – feria;
  • piątek – Św. Nazariusza i Celsa – Męczenników, Św. Wiktora I – Papieża i Męczennika oraz Św. Innocentego I, Papieża i Wyznawcy;
  • sobota (1.07.) – Św. Marty, Dziewicy.
 2. Zapraszamy na spotkanie z klerykami z tradycyjnego seminarium Instytutu Dobrego Pasterza z Courtalain we Francji, którzy chcą opowiedzieć o formacji do kapłaństwa oraz o życiu codziennym tradycyjnego seminarium. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (27.07.), po Mszy św. wieczornej, w małej auli za kaplicą.
 3. Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.
 4. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę naszego Duszpasterstwa z sanktuarium św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie do sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej w Resku, która odbędzie się w tym roku w sobotę – 9 września. Zapisy w sklepiku.
 5. Zapraszamy także na nasze coroczne rekolekcje w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie, w dniach 6-8 październiku. Zapisy w sklepiku.
 6. Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.
 7. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.
Categories: Aktualności