2024-02-25 OGŁOSZENIA | II Niedziela Wielkiego Postu

NIEDZIELA [25.02.2024] II Niedziela Wielkiego Postu [1 klasy] 8:00 Msza św. (recytowana)[intencja: + Teresa, Jadwiga, Regina, Zenon, Hubert, Lucjan]10:30 Suma z Aspersją (śpiewana)[intencja: O potrzebne łaski dla Rafała w rocznicę Chrztu św.]12:00 Gorzkie Żale20:00 Kompleta PONIEDZIAŁEK [26.02.2024] Poniedziałek po 2 Niedzieli Wielkiego Postu [3 klasy] 6:45 – 7:30 Modlitwy poranne18:00 Czytaj dalej…

PIELGRZYMKA

PIĄTEK | 19 kwietnia 2024 8:00        Msza święta (kościół rektoralny pw. Św. Józefa w Szczecinie)9:00        Wyjazd z Parkingu Arkońska12:00      GOŚCIKOWO-PARADYŻ – pocysterski zespół klasztorny. [179km]13:30 wyjazd16:00      LEGNICA – Sanktuarium Świętego Jacka (miejsce cudu Eucharystycznego)18:00      Wyjazd19:00      Nocleg – Hotel Riviera SOBOTA | 20 kwietnia 2024 7:30        śniadanie8:30        Wyjazd do Trzebnicy [9,5km]9:00        TRZEBNICA | Czytaj dalej…

2024-02-18 OGŁOSZENIA | 1 Niedziela Wielkiego Postu

1) Kalendarz liturgiczny i porządek nabożeństw: NIEDZIELA | 18.02.2024 – I Niedziela Wielkiego Postu [1 klasy] 8:00 Msza św. (recytowana)[intencja: Śp. Ryszard i Stanisława, zmarli z rodziny Musiałów]10:30 Suma z Aspersją (śpiewana)[intencja: O dar wiary i nawrócenie Kingi]12:00 Gorzkie Żale (bezpośrednio po sumie)20:00 Kompleta PONIEDZIAŁEK | 19.02.2024 – Poniedziałek po Czytaj dalej…

WIZYTA DUSZPASTERSKA | LUTY 2024

1.02. czwartek,19:00 KRÓLAK A.3.02. sobota,11:00 CEHOLNYK M.3.02. sobota, 13:00 KOŁECCY [OBIAD]4.02. niedziela,13:30 PIETRZENIEC M.N. [OBIAD]5.02. poniedziałek,19:00 ROGALSKA-CICHOCKA A.6.02. wtorek, 19:00 MAZUREK Ł.J.7.02. środa, 19:00 CIESIELCZYK P.8.02. czwartek, 19:00 KLUKA I.9.02. piątek, 16:00 MUSIAŁA J.9.02. piątek, 19:00 BODNAR D.S.10.02. sobota, 11:00 PAJĄCZKOWSKI Z.10.02. sobota, 13:00 GAŁCZYŃSKA M.T.12.02. poniedziałek, 19:00 KRUPIŃSCY P.D.13.02. Czytaj dalej…

2024-02-11 OGŁOSZENIA | Niedziela Pięćdziesiątnicy (Przedpoście)

1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, będziemy wspominać: niedziela (11.02.) – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes (3kl.). Międzynarodowy Dzień Chorych.poniedziałek – Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów, Wyznawców (3kl.),wtorek – feria (4kl.),środa – POPIELEC (Środa Popielcowa) (1kl.),czwartek – Czwartek po Popielcu, wspomnienie dowolne – Śś. Faustyna i Jowity, Męczenników (4kl.); piątek Czytaj dalej…

2024-01-28 OGŁOSZENIA | Niedziela Siedemdziesiątnicy (Przedpoście)

1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, będziemy wspominali: poniedziałek – św. Franciszka Salezego, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła (3kl.);wtorek – św. Martyny, Dziewicy i Męczennicy (3kl.);środa – św. Jana Bosko, Wyznawcy (3kl.);czwartek – św. Ignacego, Biskupa i Męczennika (3kl.);piątek – OCZYSZCZENIE NMP – Matki Bożej Gromnicznej (2kl.);sobota – a) Czytaj dalej…

2024-01-21 OGŁOSZENIA | 3 Niedziela po Objawieniu

1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, będziemy wspominali: poniedziałek – św. Wincentego i Anastazego, Męczenników (3kl.)wtorek – św. Rajmunda z Pennafort, Wyznawcy (3kl.)środa – św. Tymoteusza, Biskupa i Męczennika (3kl.)czwartek – Nawrócenie św. Pawła (3kl.)piątek – św. Św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika (3kl.)sobota – Św. Jana Chryzostoma, Biskupa, Wyznawcy Czytaj dalej…

WIZYTA DUSZPASTERSKA | STYCZEŃ 2024

2.01. wtorek, 19:00 DYNDA R.M. 3.01. środa, 19:00 SAWIŃSCY W. 4.01. czwartek, 19:00 PSTRĄGOWSCY Z.I. 5.01. piątek, Pt 10:00 AINGER S.A. 5.01. piątek, 12:30 ROZUMSKA M.5.01. piątek, 14:30 RUDZCCY K.M. [OBIAD] 6.01. sobota, 14:00 GRABCZAK K.B. [OBIAD]6.01. sobota, 16:00 RYCIELSCY-STANKIEWICZ S.J. [ 6.01. sobota, 18:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i całonocna Czytaj dalej…