1. W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali: 
  • poniedziałek – Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika;
  • wtorek – feria (Msza św. wotywna o Aniołach); 
  • środa – Św. Antoniego Marii Zaccaria, Wyznawcy;
  • czwartek – feria;
  • piątek – Św. Cyryla i Metodego, Biskupów i Wyznawców;
  • sobota (1.07.) – Św. Elżbiety – Królowej i Wdowy.
 2. Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.
 3. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę naszego Duszpasterstwa z Nowogardu do sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej w Resku, która odbędzie się w tym roku w sobotę – 9 września. Zapisy w sklepiku.
 4. Zapraszamy także na nasze coroczne rekolekcje w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie, w dniach 6-8 październiku. Zapisy w sklepiku.
 5. Dziękuję za wszelką życzliwość wszystkim, którzy pamiętali o mnie w dniu imienin, a także dziękuję za organizację i obecność podczas wczorajszej uroczystości – zarówno na liturgii jak i wspólnej agapie.
 6. Porządek Mszy św. w okresie wakacyjnym nie ulega zmianie. W dni powszednie Msza św. sprawowana jest o godz. 18:00, natomiast w niedziele o godz. 8:00 (recytowana) i 10:30 (suma z aspersją).
 7. Bardzo dziękuję za składane ofiary – „Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9, 7) – dziękuję za pomoc w opłaceniu warsztatów Ars Celebrandi dla 6 ministrantów. 
 8. W przyszłą niedzielę (9 lipca) zbierane będą ofiary na fundusz kwiatowy.
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.
Categories: Aktualności