1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:

poniedziałek – św. Feliksa Walezego, Wyznawcy (3 kl.);
wtorek – Ofiarowanie NMP (3 kl.);
środa – św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy (3 kl.);
czwartek – św. Klemensa I, Papieża i Męczennika (3 kl.);
piątek – św. Jana od Krzyża, Wyznawcy i Doktora Kościoła (3 kl.);
sobota – Św. Katarzyny, Dziewicy i Męczennicy (3 kl.).

2) Nabożeństwa Wypominkowe, przez cały listopad, po każdej Mszy św. W przedsionku kościoła, w przegródkach, dostępne są karty wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypisać, przeciąć na pół i wypisaną stronę złożyć do skarbony przy wejściu do kościoła.

3) Zbiórka ministrancka – wtorek, godz. 19:00.

4) Zajęcia dodatkowe dla dzieci w tym tygodniu:
katecheza dla najmłodszej grupy – czwartek, godz. 17:00;
katecheza dla starszej grupy – piątek, godz. 17:00;
zajęcia z chemii – sobota, godz. 15:00.

5) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

6) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

7) Na naszej stronie internetowej możemy znaleźć zdjęcia ornatów, które wróciły z renowacji, a także zdjęcia kolejnych, wysłanych do odtworzenia. Bardzo dziękujemy za celowe wsparcie na rzecz przywracania tym paramentom dawnej świetności i przywracania im użyteczności liturgicznej.

8) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności