1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:

poniedziałek – św. Stanisława Kostki, Wyznawcy (II kl.);
wtorek – św. Jozafata, Biskupa i Męczennika (3 kl.);
środa – św. Alberta Wielkiego, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła (3 kl.);
czwartek – św. Gertrudy, Dziewicy (3 kl.);
piątek – św. Grzegorza Cudotwórcy, Biskupa i Wyznawcy (3 kl.);
sobota – Rocznica konsekracji Bazylik Świętych Apostołów Piotra i Pawła (3 kl.).

2) Nabożeństwa Wypominkowe, przez cały listopad, po każdej Mszy św. W przedsionku kościoła, w przegródkach, dostępne są karty wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypisać, przeciąć na pół i wypisaną stronę złożyć do skarbony przy wejściu do kościoła.

3) Zbiórka ministrancka – wtorek, godz. 19:00.

4) Zajęcia dodatkowe dla dzieci w tym tygodniu: katecheza dla najmłodszej grupy – czwartek, godz. 17:00; katecheza dla starszej grupy – piątek, godz. 17:00; zajęcia z chemii – sobota, godz. 15:00.

5) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

6) Szczeciński Klub Polonia Christiana w ramach comiesięcznych spotkań w cyklu: „Msza Trydencka – mity i prawda”, w najbliższy czwartek, wyświetli archiwalny materiał ks. Pawła Korupki o języku łacińskim i najważniejszych elementach stanowiących Liturgię Tradycyjną. Projekcja w Starym Młynie, ul. Szeroka 19, godz. 19:15. Wstęp wolny.

7) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca. W minionym tygodniu odebraliśmy już kolejny ornat z renowacji, za który zapłaciłem 1780 zł. W tym tygodniu zostaną wysłane kolejne. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary na Fundusz Kwiatowy.

8) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności