1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:
poniedziałek – Św. Antoniego Marii Claret’a, Biskupa i Wyznawcy (3 klasy);
wtorek – Św. Rafała Archanioła (3 kl.);
środa feria, Msza św. wotywna o św. Józefie. Po Mszy św. nabożeństwo do Św. Józefa.
czwartek feria;
piątek feria;
sobota – Św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów (2 klasy).

2) W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Chrystusa Króla.

3) Zbiórka ministrancka (wszystkie grupy) – wtorek, godz.19:00.

4) Zajęcia dodatkowe dla dzieci odwołane w tym tygodniu ze względu na niską temperaturę pomieszczeń. Zajęcia planujemy wznowić w przyszłym tygodniu.

5) Modlitwa różańcowa przez cały październik: a) w niedziele po Mszy św. przed wysta-wionym Najświętszym Sakramentem, b) w dni powszednie – pół godziny przed Mszą św. Różaniec prowadzą poszczególne Róże.

6) W przedsionku, w przegródkach, są już dostępne karty wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypisać, przeciąć na poł i wypisaną stronę złożyć do skarbony przy wejściu do kościoła.

7) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

8) Nadal poszukujemy osób, które pomogą przy obsłudze pieca w sezonie grzewczym. Do obowiązków należy: wyniesienie popiołu oraz dosypanie węgla. Szczególnie prosimy o pomoc rodziny, których dzieci korzystają z zajęć dodatkowych przy naszym kościele.

9) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

10) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

11) Ks. Piotr Idziak SJ oraz ks. Dawid Pietras zapraszają na rekolekcje w listopadzie i grudniu. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Categories: Aktualności