1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:

poniedziałek – św. Józef z Kupertynu, Wyznawcy;
wtorek – Św. Januarego i Towarzyszy, Męczenników;
środa – Środa Suchych Dni Wrześniowych;
czwartek – Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty (dzień imienin ks. Mateusza);
piątek – Piątek Suchych Dni Wrześniowych;
sobota – Sobota Suchych Dni Wrześniowych.

2) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

3) Przypominamy, że do 30 września istnieje możliwość zapisania lub przepisania dzieci do naszej Szkoły Podstawowej Carolus. Szczegóły u dyrektora nowopowstałej placówki – pana Kamila Szałaty.

4) Szczeciński Klub Polonia Christiana zaprasza na projekcje archiwalnych filmów „Msza Trydencka – mity i prawda”. Spotkania będą odbywały się w każdy trzeci czwartek miesiąca w Starym Młynie przy ul. Szerokiej 19. Nie da się owocnie uczestniczyć we Mszy św. i wynosić z jej skarbca pełni łask, bez poznania głębokich znaczeń wszystkiego, co Najświętszą Ofiarę tworzy. Serdecznie zapraszamy!

5) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

6) Zapraszamy do zainstalowania mobilnej aplikacji naszego Duszpasterstwa. Wysyłane powiadomienia można wyświetlić ponownie po kliknięciu ikony dzwoneczka, znajdującego się w prawym górnym rogu okna aplikacji. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności