1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:
poniedziałek – Św. Joanny Franciszki de Chantal, Wdowy;
wtorek – Uroczystość Niepokalanego Serca NMP;
środa – Św. Filipa Benicjusza, Wyznawcy;
czwartek – Św. Bartłomieja, Apostoła;
piątek – Św. Ludwika, Króla i Wyznawcy;
sobota – NMP Jasnogórskiej.

2) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła. Jak dotąd nie wpisał się nikt na najbliższą sobotę.

3) Spotkanie rekrutacyjne do naszej szkoły – jutro – w poniedziałek – po Mszy św. wieczornej w auli obok kaplicy.

4) Czwarta Piesza pielgrzymka naszego Duszpasterstwa do sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej w Resku, odbędzie się w sobotę 9 września. Zapisy w sklepiku.

5) Zapraszamy na nasze coroczne rekolekcje w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie, w dniach 6-8 października. Zapisy w sklepiku.

6) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

7) Bardzo dziękuję za okazaną pomoc w pracach przy naszym kościele. Nadal potrzebne są ręce do pracy.

8) Zapraszamy do zainstalowania mobilnej aplikacji naszego Duszpasterstwa. Możemy ją bezpłatnie pobrać: dla systemu Android ze sklepu GooglePlay, natomiast dla systemu iOS ze sklepu AppStore. W przypadku jakichkolwiek trudności, prosimy zgłosić się do zakrystii.

9) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności