1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:

poniedziałek – Św. Kajetana, Wyznawcy;
wtorek – Św. Jana Marii Vianney’a, Wyznawcy;
środa – Wigilia św. Wawrzyńca, Męczennika;
czwartek – Św. Wawrzyńca, Męczennika;
piątek – feria;
sobota – Św. Klary, Dziewicy.

2) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

3) Spotkanie rekrutacyjne do naszej szkoły – 21 sierpnia, o godz. 19:00 w auli obok kaplicy.

4) Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę naszego Duszpasterstwa z sanktuarium św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie do sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej w Resku, która odbędzie się w tym roku w sobotę – 9 września. Zapisy w sklepiku.

5) Zapraszamy także na nasze coroczne rekolekcje w Nadmorskim Domu Rekole-kcyjnym w Mrzeżynie, w dniach 6-8 październiku. Zapisy w sklepiku.

6) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w co-tygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawo-wanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

7) W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na Fundusz Kwiatowy.

8) Bardzo proszę o pomoc w różnych pracach w naszym kościele rektoralnym. Szczegółowa lista znajduje się w przedsionku kościoła.

9) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności