1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominali:

poniedziałek – Św. Ignacego Loyoli, Wyznawcy;
wtorek – feria;
środa – Św. Alfonsa Marii Liguorii, Biskupa, Wyznawcy i Doktora Kościoła;
czwartek – feria;
piątek – Św. Dominika, Wyznawcy;
sobota – Rocznica Konsekracji Bazyliki NMP Śnieżnej.

2) Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w najbliższą sobotę od godz. 19:00 do godz. 7:30. Zapisy na poszczególne godziny w przedsionku kościoła.

3) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

4) Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę naszego Duszpasterstwa z sanktuarium św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie do sanktuarium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej w Resku, która odbędzie się w tym roku w sobotę – 9 września. Zapisy w sklepiku.

5) Zapraszamy także na nasze coroczne rekolekcje w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie, w dniach 6-8 października. Zapisy w sklepiku.

6) Bardzo dziękuję za składane ofiary. O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

7) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła

Categories: Aktualności