Aktualności

2023-02-19 OGŁOSZENIA | Niedziela Pięćdziesiątnicy

1) W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać: 
 
PONIEDZIAŁEK – feria;
WTOREK – feria;
ŚRODA – POPIELEC;
CZWARTEK – Czwartek po Popielcu;
PIĄTEK – Św. Macieja, Apostoła;
SOBOTA – Sobota po Popielcu.
NIEDZIELA – I Niedziela Wielkiego Postu.
 
2) Msza św. w Środę Popielcową o godz. 18:00.
 
3) Droga Krzyżowa, od najbliższego piątku, o godz. 17:15.
 
4) W tym tygodniu nie będzie zajęć dodatkowych dla dzieci.
 
5) Sprzątanie kościoła w soboty od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła. Przypominamy, że każdego tygodnia sprzątamy inne rejony kaplicy. Szczegółowa lista, co należy posprzątać w daną sobotę, wywieszona jest na ścianie w męskiej toalecie.
 
6) Zapraszamy do śpiewania podczas Triduum Paschalnego. Pierwsza próba chóru w najbliższy wtorek (21.02.) po Mszy św. Terminy kolejnych prób wywieszone są na tablicy w przedsionku.
 
7) Fundacja bł. Karola Habsburga zaprasza na stanowe dni skupienia, które poprowadzi o. Piotr Idziak SJ. Dla niewiast odbędą się w sobotę – 11 marca a dla panów – 1 kwietnia. Zapisy i szczegóły w sklepiku.
 
8) Bardzo dziękuję za ofiary składane na tacę, do skarbony oraz na konto Kościoła Rektoralnego czy Fundacji Deus Vult. Dzięki waszemu wsparciu możemy realizować wiele prac. Prosimy o przeznaczenie 1,5% podatku na naszą Fundację Deus Vult. Szczegóły w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
 
9) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.