Aktualności

PLAN KOLĘDY 2023

Data

L.p.

Nazwisko / adres

uwagi

 

8.01.

niedziela

1

14:30 | KOŁECCY | Sosnowa (OBIAD)

  

9.01.

poniedziałek

2

19:15 | RATAJEWICZ |

 

10.01.

wtorek

3

19:15 | POPRAWSCY | Maciejkowa

 

11.01.

środa

4

16:00 | MUCHARSKA | Dunikowskiego 

 

12.01.

czwartek

5

6

15:00 | MUSIAŁA J. | Zakole

19:15 | SALAMOŃCZYK | Sierpowa

 

13.01.

piątek

7

19:15 | BODNAR | Chopina

 

14.01.

sobota

8

9

10

10:00 | RYCIELSCY | Ratajczaka

11:30 | ADAMIAK | Kutrzeby

13:00| KAMIŃSKA J. | Wiosny Ludów  (OBIAD)

 

15.01.

niedziela

11

13:00 | MALCHEREK | Wyspiańskiego

15:00 | KULIG | Nowowiejskiego  (OBIAD)

 

16.01.

poniedziałek

12

13:30 | PSTRĄGOWSCY (OBIAD)

19:15 | ZABŁOCKA A. | Partyzantów

 

17.01.

wtorek

13

14

13:00 | SZAŁATA | Bogusława X

19:15 | RUMIŃSCY| Niemierzyńska

 

18.01.

środa

15

16

15:00 | GRABCZAK| Bartnicza

19:15 | JORMAN| Obotrycka

 

19.01.

czwartek

17

18

13:00 | TRUKAWKA | Świętoborzyców (OBIAD)

19:15 | SZAŁATA| Modrzewskiego 

 

20.01.

piątek

19

20

14:00 | RUDZCCY | Stanisława Maczka

19:30 | RÓŻYŁO| Żyzna

 

21.01.

sobota

21

22

23

10:00 | GAWROŃSCY | Batalionów Chłopskich

11:30 | ROSIŃSCY | Walecznych

13:30 | MAZUREK | Witkiewicza   (OBIAD)

 

22.01.

niedziela

 

------------------------------------

 

23.01.

poniedziałek

24

25

15:00 ROZUMSCY | Bartnicza

19:30 | MARCZAK | Boczna

 

24.01.

wtorek

26

19:30 | ZALEWSCY | Obotrycka 

 

25.01.

środa

 

------------------------------------

 

26.01.

czwartek

27

19:30 | NOWAKOWSCY | Janickiego

 

27.01.

piątek

28

19:15 | BIEŃKOWSCY| Truskawkowa

 

28.01.

sobota

29

30

31

10:00 | AINGER |Panoramiczna

11:30| SAMULAK | Ściegiennego

13:00| KACZOR M. | Piastów (OBIAD)

 

29.01.

niedziela

32

33

34

35

13:00 | SAWIŃSCY | Wiosny Ludów

15:00 | KWIATKOWSCY | Libelta  (OBIAD)

17:30 | WIERZBOWSKA R. |Łucznicza

19:00 | MISZUK | Zagłoby

 

30.01.

poniedziałek

36

 19:30 | BORYCCY | Św. Barbary

 

31.01.

wtorek

37

 19:30 | ZIENKOWICZ | Szczepowa

 

1.02.

środa

38

 19:15 | GAŁCZYŃSCY | Chopina

 

2.02.

czwartek

 

 ------------------------------------

 

3.02.

piątek

39

19:30 | MARSZELENKO | Redlica

 

4.02.

sobota

40

41

10:00 | KAMASA | Wielkopolska

13:00| WIECZOREK | Babigórska  (OBIAD)

 

5.02.

niedziela

42

KAMIŃSCY | Stargard

 

6.02.

poniedziałek

43

19:15 | KWAŚNIEWSCY |Inwalidzka 

 

7.02.

wtorek

44

19:30 | PRÜFFER | Podhalańska

 

12.02.

niedziela

45

46

14:00 | KACZMAREK |Danowo (OBIAD)

18:00 | PYTLIK | Wierzchosław

 

W trakcie ustaleń:

 

47

LASKOWSCY |Krasnołęka

 

 

48

49

WŁODARCZYK | Brzeziny (OBIAD)

GAIK | Suliszewo

 

 

50

WALIŃSCY | Gryfino

 

 

51

DZIDUCH |Wolin

 

 

52