Aktualności

2022-09-18 OGŁOSZENIA | XV Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać:
 
PONIEDZIAŁEK – św. Januarego i Towarzysz, Męczenników;
WTOREK – feria;
ŚRODA – Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
CZWARTEK – Św. Tomasza z Villanueva, Biskupa i Wyznawcy;
PIĄTEK – Suche Dni Wrześniowe;
SOBOTA – Suche Dni Wrześniowe.
 
2) Kompleta z modlitwami za Kościół – dzisiaj o godz. 20:30.
 
3) Dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na dyżury w poszczególne soboty miesiąca. Lista znajduje się w przedsionku kościoła.
 
4) Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia z kaligrafii, które odbywają się w poniedziałki z podziałem na grupy (godz. 10.00 gr. młodsza, godz. 11.00 gr. starsza). Koszt zajęć to 30zł.
 
5) Zajęcia scholii dziecięcej w najbliższy piątek o godz. 10:00.
 
6) Katecheza dla dzieci i kółko chemiczne wznawiają swoją działalność od października.
 
7) Zapraszamy na rekolekcje naszego Duszpasterstwa, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Mrzeżynie w dniach 7-9 października. Zapisy w sklepiku.
 
8) Dziękuję Panu Zbigniewowi za pomalowanie konfesjonału.
 
9) Bardzo dziękuję za wasze duchowe i materialne wsparcie. Dziękuję za ofiary składane na tacę, do skarbony oraz te, które spływają na konta Kościoła Rektoralnego oraz Fundacji Deus Vult. W minionym tygodniu został złożony wniosek o dotację na zakup opału na rozpoczynający się okres grzewczy. Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku.
 
10) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.