Aktualności

2022-08-21 OGŁOSZENIA | XI Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać:
 
PONIEDZIAŁEK – Uroczystość Niepokalanego Serca NMP (Msza św. śpiewana);
WTOREK – Św. Filipa Benicjusza, Wyznawcy;
ŚRODA – Św. Bartłomieja, Apostoła;
CZWARTEK – św. Ludwika, Króla i Wyznawcy;
PIĄTEK – NMP Jasnogórskiej;
SOBOTA –Św. Józefa Kalasantego, Wyznawcy.
 
2) Kompleta z modlitwami za Kościół – dzisiaj o godz. 20:30.
 
3) Spotkanie dla osób, które chciałyby się zaangażować bardziej w organizację życia duszpasterskiego jutro (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej.
 
4) Dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na dyżury w poszczególne soboty miesiąca. Lista znajduje się w przedsionku kościoła. 
 
5) Trzecia piesza pielgrzymka naszego Duszpasterstwa z Nowogardu do sanktuarium w Resku, odbędzie się w sobotę 10 września. Poszukujemy nadal osób, które chciałyby pomóc w kierowaniu ruchem. Informacje i zapisy w sklepiku
 
6) Zapraszamy na rekolekcje naszego Duszpasterstwa, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Mrzeżynie w dniach 7-9 października.
 
7) Poszukuję osoby, która pomoże w przygotowaniu chrzcielnicy. Potrzebne będą umiejętności pracy z metalami kolorowymi (np. spawanie/lutowanie mosiądzu). Poszukuję także ślusarza, który przygotuje nowe mocowanie świec w lichtarzach ołtarzowych.
 
8) Dziękuję osobom, które zaangażowały się w malowanie okien. Ze względu na rozległość prac, nadal poszukujemy pomocy w tym zakresie.
 
9) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.