Aktualności

2022-08-14 OGŁOSZENIA | X Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać:
 
PONIEDZIAŁEK (15.08) – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP (Matki Bożej Zielnej) – Msza św. według porządku niedzielnego o 10:30. Przypominamy o przyniesieniu wianków/wiązanek tegorocznych plonów do poświecenia;
 
WTOREK – Św. Joachima, Ojca NMP. Dodatkowa Msza św. Requiem w tym dniu o godz. 19:30;
 
ŚRODA – Św. Jacka, Wyznawcy;
CZWARTEK – feria;
PIĄTEK – Św. Jana Eudesa, Wyznawcy;
SOBOTA – Św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła.
 
2) Kompleta z modlitwami za Kościół – dzisiaj o godz. 20:30.
 
3) Dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na dyżury w poszczególne soboty miesiąca. Lista znajduje się w przedsionku kościoła. 
 
4) Trzecia piesza pielgrzymka naszego Duszpasterstwa z Nowogardu do sanktuarium w Resku, odbędzie się w sobotę 10 września. Poszukujemy nadal osób, które chciałyby pomóc w kierowaniu ruchem. Informacje i zapisy w sklepiku
 
5) Zapraszamy na rekolekcje naszego Duszpasterstwa, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Mrzeżynie w dniach 7-9 października. Rekolekcje poprowadzi x. Paweł Korupka. Zapisy w sklepiku.
 
6) Potrzebuję pomocy w malowaniu okien w naszym kościele i przygotowaniu ich do okresu zimowego. Bardzo proszę o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy św.
 
7) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.