Aktualności

2022-02-27 OGŁOSZENIA | Niedziela Pięćdziesiątnicy (Przedpoście)

1) W tym tygodniu, 2 marca, przypada Środa Popielcowa. Poświęcenie popiołu, obrzęd posypania głów i Msza św. o godz. 18:00. Środa Popielcowa jest oficjalnym wejściem w czas pokuty.
 
2) W czwartek, 3 marca, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy synodalnej, do małej auli za naszą kaplicą.
 
3) Zajęcia dodatkowe dla dzieci:
 
  • środa, godz. 11:00 – zajęcia plastyczne.
  • W piątek – katecheza dla dzieci najstarszych.
  • Nauka ministrantury – sobota, godz. 12:00.
 
4) Od poniedziałku do piątku nasza kaplica otwarta jest dla porannych, indywidualnych modlitw od godz. 6:45 – 7:30.
 
5) Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w najbliższą sobotę od godz. 19:00. Zapisy w przedsionku kościoła.
 
6) W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic Różańca świętego.
 
7) Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Proszę o wpisywanie się na listę dyżurów, która znajduje się w przedsionku kościoła. 
 
8) Kompleta niedzielna z modlitwami za Kościół dzisiaj o godz. 20:30.
 
9) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Obecnie zbieramy fundusze na zakup dwóch szaf dydaktycznych.
 
10) Wielkopostny dzień skupienia dla mężczyzn5 marca (sobota) odbędzie się u nas w kaplicy. Prowadzący – o. Atanazy. Zapisy w sklepiku.
 
11) XV Ogólnopolska Pielgrzymka Wiernych Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę – Tradiclaromontana 2022 – odbędzie się 4-5 marca. Zapisały się 23 osoby. Jest zarezerwowany nocleg u OO. Pallotynów (mamy jeszcze 17 wolnych miejsc). Brakuje nam jeszcze dwóch samochodów, żeby zmieścić wszystkich chętnych, które się dotychczas zapisały.
 
12) Rekolekcje Wielkopostne rozpoczynamy w I Niedzielę Wielkiego Postu (6-8 marca).
 
13) Rekolekcje stanowe dla niewiast w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie 11-13 marca. Prowadzący – o. Atanazy. Zapisy w sklepiku.