Aktualności

2022-01-16 OGŁOSZENIA | 2 Niedziela po Objawieniu

1) W tym tygodniu będziemy wspominali:
 
PONIEDZIAŁEK – Św. Antoniego, opata;
ŚRODA – Msza św. wotywna ku czci św. Józefa. Po Mszy św. Nabożeństwo ku czci św. Józefa;
CZWARTEK – Św. Fabiana papieża i Sebastiana – męczenników;
PIĄTEK – Św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy;
SOBOTA – Śś. Wincentego i Anastazego – męczen-ników.
 
2) Zajęcia dodatkowe dla dzieci: środa, godz. 11:00 – zajęcia plastyczne. W tym tygodniu, ze względu na odwiedziny kolędowe, nie będzie katechez dla dzieci.
 
3) W ramach tzw.: „Filmowych czwartków w Młynie” Szczeciński Klub Polonia Christiana serdecznie zaprasza na film dokumentalny o ks. Piotrze Skardze. Warto poznać bliżej historię tego wyjątkowego Jezuity, niezwykłego kaznodziei, gorącego patrioty i wychowawcy wielu pokoleń Polaków szczególnie w kontekście konieczności obrony naszej świętej Wiary, Kościoła i Ojczyzny przed którą wszyscy obecnie stajemy.  Wstęp wolny.
 
4) Dziękuję za wczorajsze posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Proszę o wpisywanie się na listę dyżurów, która znajduje się w przedsionku kościoła. 
 
5) Nauka ministrantury dla dzieci i dorosłych w sobotę o godz. 12:00.
 
6) Kompleta niedzielna z modlitwami za Kościół dzisiaj o godz. 20:30.
 
7) Dziękując wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie Jasełek, za ofiarność i zorganizowanie paczek dla dzieci, za przygotowane przekąsek na wspólne kolędowanie, serdecznie zapraszamy dorosłych i starsze dzieci (od  ok. 7 roku życia) do wspólnego przygotowania Pasji.  Prosimy o zgłaszanie się do końca tygodnia do pani Natalii.
 
8) Trwają odwiedziny kolędowe z tradycyjnym poświęceniem naszych domostw. Lista odwiedzin, zaplanowanych do 31 stycznia, dostępna jest na naszej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
 
9) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.