Aktualności

2022-01-09 OGŁOSZENIA | Niedziela św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1) W tym tygodniu będziemy wspominali:
 
CZWARTEK 13.01. – Wspomnienie Chrztu Pańskiego (II klasy);
PIĄTEK – Św. Hilarego biskupa, wyznawcy, doktora Kościoła;
SOBOTA – Św. Pawła, pierwszego pustelnika, wyznawcy.
 
2) Zajęcia dodatkowe dla dzieci: środa, godz. 11:00 – zajęcia plastyczne. Katecheza dla grupy najstarszej – piątek, godz. 17:00. Ze względu na odwiedziny kolędowe, nie będzie katechez czwartkowych i sobotnich.
 
3) W ramach tzw.: "FILMOWYCH CZWARTKÓW W MŁYNIE" Szczeciński Klub PCh serdecznie zaprasza na film pt.: „Niemy krzyk”. Dokument opowiada historię całkowitej przemiany Bernarda Nathansona – lekarza ginekologa, który z jednego z bardziej aktywnych aborterów stał się wielkim obrońcą życia człowieka. Po filmie jak zwykle dyskusja przy „małym co nie co na ząb”. Spotkanie w najbliższy czwartek tj. 13.01.2022 r. o godz. 19.15 w Starym Młynie przy ul. Szerokiej 19. Wstęp wolny.
 
4) Nauka ministranury dla dzieci i dorosłych - sobota, godz. 12:00
 
5) W przedsionku znajduje się nowa, pusta lista sprzątania naszego kościoła. Proszę o zainteresowanie i wpisanie się na listę.
 
6) Dzisiaj po Mszy św. zapraszamy wszystkich wiernych na Jasełka przygotowane przez dzieci naszego Duszpasterstwa połączone ze wspólnym kolędowaniem.
 
7) Zapraszamy na spotkanie z ks. Grzegorzem Śniadochem z Instytutu Dobrego Pasterza, który przybył do Szczecina z bardzo krótką wizytą. Spotkanie odbędzie się dzisiaj, o godz. 18:00 w Starym Młynie przy ul. Szerokiej 19. Wstęp wolny.
 
8) Kompleta niedzielna z modlitwami za Kościół dzisiaj o godz. 20:30.
 
9) Trwają odwiedziny kolędowe z tradycyjnym poświęceniem naszych domostw. Bardzo proszę o pozostawianie adresów z numerem telefonu żeby można było przygotować grafik odwiedzin. Lista odwiedzin, zaplanowanych do 31 stycznia, dostępna jest na naszej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
 
10) Zapraszamy ponownie do naszego sklepiku. Zachęcamy do zaopatrzenia się w tradycyjne kalendarze ścienne.
 
11) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.