Aktualności

2022-01-02 OGŁOSZENIA | Niedziela Najświętszego Imienia Jezus

1) W tym tygodniu będziemy wspominali:
 
PONIEDZIAŁEK – ŚRODA – dzień powszedni;
CZWARTEK 6.01. – Objawienie Pańskie (Trzech Króli) - Msza św. o godz. 10:30.
PIĄTEK – SOBOTA – dzień powszedni;
NIEDZIELA – Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
 
2) Zajęcia dodatkowe dla dzieci: środa, godz. 11:00 – zajęcia plastyczne. Katecheza dla grupy najstarszej – piątek, godz. 17:00. Ze względu na odwiedziny kolędowe, nie będzie katechez czwartkowych i sobotnich.
 
3) Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu – w najbliższą sobotę – od zakończenia Mszy św. wieczornej do niedzielnej Mszy św. o godz. 10:30. Zapisy na poszczególne godziny w przedsionku kościoła.
 
4) Bardzo dziękuję za inicjatywę oraz obecność na całonocnej, noworocznej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 
5) W przedsionku znajduje się nowa, pusta lista sprzątania naszego kościoła. Proszę o zainteresowanie i wpisanie się na listę.
 
6) Jasełka przygotowywane przez dzieci z naszego Duszpasterstwa będą wystawiane w dużej auli 6 i 9 stycznia po Mszy św. Chcemy przygotować  paczki dla dzieci. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszki po dzisiejszej Mszy Św.
 
7) Odwiedziny kolędowe z tradycyjnym poświęceniem naszych domostw planowane jest od 6 stycznia. Bardzo proszę o pozostawianie adresów z numerem telefonu żeby można było przygotować grafik odwiedzin. Lista, zaplanowanych do 31 stycznia, dostępna jest na naszej stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
 
8) W skrzyneczkach na tylnej ścianie kaplicy są do nabycia nowe numery Przymierza z Maryją, broszury i dwumiesięczniki Polonia Christiana.  Są one szczególnie ważne ponieważ w dużej mierze poświęcone są tematowi Synodalności. Zachęcamy do zainteresowania się tą bardzo ważną dla katolika sprawą. Dobrowolne ofiary za pobrane publikacje należy składać do kieszonek, z których braliśmy poszczególne czasopisma.
 
9) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.