Aktualności

2021-11-28 OGŁOSZENIA | I Niedziela Adwentu

1) Zapraszamy na Msze św. do naszego kościoła rektoralnego: w dni powszednie – godz. 18:00, w niedzielę – godz. 10:30.
 
2) Roraty – Msze św. śpiewane o Matce Bożej w adwencie w tym tygodniu: w środę i sobotę o godz. 18:00. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec lub lampionów.
 
3) W tym tygodniu będziemy wspominać:
 
WTOREK – Św. Andrzeja, Apostoła;
CZWARTEK (2 grudnia) – św. Bibiany, dziewicy i męczennicy;
PIĄTEK – św. Franciszka Ksawerego, wyznawcy;
SOBOTA – Św. Piotra Chryzologa, Biskupa, wyznawcy i Doktora Kościoła.
 
4) Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adwent i jednocześnie nowy rok liturgiczny, w którym będziemy rozważać najważniejsze tajemnice zbawienia ludzkości.
 
5) Zajęcia plastyczne dla dzieci w środę o godz. 11:00. Wsparcie dla zajęć dodatkowych można złożyć poprzez dobrowolną ofiarę do puszki znajdującej się w auli.
 
6) Katechezy dla dzieci:
 
   grupa komunijna – czwartek, godz. 17:00.
   grupa najstarsza – piątek, godz. 17:00,
   grupa najmłodsza – sobota, godz. 12:00.
 
7) W najbliższą sobotę zapraszamy do wzięcia udziału w całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapisy na poszczególne godziny w przedsionku Kościoła. Adorację rozpoczniemy po Mszy św. roratniej, a zakończymy przed niedzielną Mszą św.
 
8) Zachęcamy do zakupu ozdób świątecznych. 50 stroików świątecznych, świece, opłatki i ozdoby Bożonarodzeniowe są do nabycia w dużej auli.
 
9) W przedsionku kościoła znajdują się jubileuszowe biuletyny naszego Duszpasterstwa wydane z okazji 10-lecia jego powstania. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na budowę nowego Ośrodka Tradycji.
 
10) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.