Aktualności

2021-10-10 OGŁOSZENIA | 20. Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) Dziewięćdziesiąt osób z naszego Duszpasterstwa, pod opieką ks. Pawła, kończy dzisiaj swoje coroczne Rekolekcje, które odbywają się w Nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Mrzeżynie. Ze względu na uczestnictwo w rekolekcjach naszej scholi gregoriańskiej oraz wszystkich organistów, dzisiejsza Msza św. sprawowana jest jako Msza św. recytowana.
 
2) Msze św. w tym tygodniu bez żadnych zmian: w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 10:30.
 
3) W tym tygodniu będziemy wspominać:
 
PONIEDZIAŁEK – Macierzyństwa NMP, II kla-sy;
ŚRODA – Św. Edwarda, króla i wyznawcy;
CZWARTEK – Św. Kaliksta, papieża i mę-czennika;
PIĄTEK – Św. Teresy z Avili, dziewicy;
SOBOTA – Św. Jadwigi, wdowy – której Relikwie znajdują się w naszej świątyni.
 
4) Modlitwa Różańcowa, przez cały październik, pół godziny przed Mszą Św. Prowadzą poszczególne Róże Różańcowe.
 
5) Nabożeństwo ku czci św. Józefa – w środę po Mszy św. wieczornej.
 
6) Zajęcia plastyczne dla dzieci w środę o godz. 11:00. Katechezy, ze względu na znaczną ilość dzieci, podzielone będą na grupy wiekowe, i będą odbywały się w wyznaczone dni o godz. 17:00. Dokładny harmonogram i przydział do poszczególnych grup podamy w przyszłym tygodniu.
 
7) Szczeciński Klub Polonia Christiana serdecznie zaprasza w najbliższy czwartek (14.10.) na godz. 19.15 na film pt.: „Ludzie Boga”. Po projekcji, jak zwykle, dyskusja przy tzw. „małym co nie co na ząb dla siebie i bliźniego”.
 
8) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w każdą sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów wywieszoną w przedsionku kościoła.
 
9) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przy-pominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.