Aktualności

2021-09-26 OGŁOSZENIA | 18. Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) W tym tygodniu będziemy wspominać:
 
PONIEDZIAŁEK – Św. Kosmy i Damiana, męczenników;
WTOREK – Św. Wacława, księcia i męczennika;
ŚRODA – Św. Michała Archanioła, kl. I, msza śpiewana;
CZWARTEK – Św. Hieronima, kapłana, wyznawcy i doktora Kościoła;
PIĄTEK [1.10.] – Bł. Jana z Dukli;
SOBOTA – Św. Aniołów Stróżów.
 
2) Modlitwa Różańcowa, przez cały październik, pół godziny przed Mszą Św. Proszę zelatorów Żywego Różańca o wyznaczenie osób prowadzących Różaniec w poszcze-gólne dni.
 
3) Nabożeństwo ku czci św. Józefa – w środę po Mszy św. wieczornej.
 
4) Wieczorna modlitwa Kościoła – Kompleta – z modlitwami za Kościół – dzisiaj, o godz. 20:30.
 
5) W najbliższą sobotę – 2 października – comiesięczna, całodobowa adoracja. Zapraszamy do zapisywania się na poszczególne godziny. Lista dostępna jest w przedsionku kościoła.
 
6) Pierwszy w tym roku szkolnym wykład z cyklu Msza Trydencka – mity i prawda w najbliższy wtorek – 28.09. – po Mszy św. wieczornej.
 
7) Katecheza dla dzieci młodszych i starszych oraz zajęcia plastyczne – w pierwszą środę października (5.10.) o godz. 11:00.
 
8) Zapraszamy wszystkich chcących śpiewać w naszej scholi. Zapraszamy również dzieci od 5 roku życia. Szczegóły w sklepiku.
 
9) Zapraszamy wszystkie dzieci, młodsze i starsze, do przygotowania jasełek duszpasterskich. Prosimy zgłaszać dzieci do Pani Natalii lub nr telefonu 506 501 331.
 
10) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w każdą sobotę od godz. 10:00. Nowa, czysta lista ze sprzątaniem, wywieszona jest w przedsionku kościoła. Prosimy o wpisanie się na najbliższą sobotę.
 
11) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Bardzo prosimy o pomoc w finansowym udźwignięciu ogrzewania kościoła.
 
12) Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich potrzebnych łask Bożych i opieki św. Józefa – Patrona naszego kościoła i Duszpasterstwa.
 
13) INTENCJA: O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w 3. Rocznice ślubu Krzysztofa i Małgorzaty.