Aktualności

2021-07-25 OGŁOSZENIA | IX Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie: PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 18:00; NIEDZIELA: 10:30. 
 
2) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła.
 
3) Po Mszach św. – do 1 sierpnia – możemy złożyć swój podpis pod inicjatywą ustawodawczą „Stop aborcji”. Zachęcam także do zabierania ze sobą list i zbierania podpisów w swoich środowiskach.
 
4) W najbliższy czwartek, dodatkowa Msza św. o godz. 17:00, następnie o godz. 19:15, w Starym Młynie (ul. Szeroka 19) – spotkanie z ks. dr Dawidem Pietrasem oraz promocja jego książki Msza święta w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.
 
5) Zapraszamy na 27. Pieszą Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę. Termin: 6-14 sierpnia. Przewodnikiem tradycyjnej grupy – Biało-czarno-czerwonej będzie ks. Piotr Buda. Obecnie mamy wiele intencji osobistych i powszechnych, które, wraz z trudem pielgrzymowania, możemy zanieść przed tron Jasnogórskiej Pani. Więcej informacji na stronie internetowej: www.bialo-czarno-czerwona.pl.
 
6) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.
 
7) Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich potrzebnych łask Bożych i opieki św. Józefa – Patrona naszego kościoła i Duszpasterstwa.
 
8) INTENCJA: + Aurelia, Zygmunt Ściborowie, + Halina, Ryszard Orłowscy, + Maria Juszczyk z mężem