Aktualności

2021-06-27 OGŁOSZENIA | 5 Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie: PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 18:00; NIEDZIELA: 10:30. Dodatkowe Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7:00.
 
2) We wtorek – uroczystość 1 klasy – Św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam w tym dniu na swoją Mszę Św. imieninową na godz. 18:00, podczas której będę dziękował Panu Bogu za wszystkich swoich duchowych i materialnych dobroczyńców i ofiarodawców.
 
3) W czwartek (1 lipca) – uroczystość 1 klasy – Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Przypominamy, że cały miesiąc lipiec, poświęcony jest Przenajdroższej Krwi, wylanej na krzyżu dla naszego zbawienia. Zachęcam szczególnie w tym miesiąc do modlitwy litanią do Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Msza św. o godz. 18:00.
 
4) W piątek – Święto Nawiedzenia NMP. Msza św. o godz. 18:00.
 
5) W lipcu rozpoczynam urlop. Msze św. będą sprawowane jednak bez zmian: Pn-Sb o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 10:30. Zastępować mnie będą: ks. Sylwester, ks. Bartosz, ks. Mateusz i ks. Łukasz Burnicki SDB.
 
6) W najbliższą sobotę (3 lipca) – przypada I sobota miesiąca i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczynamy po wieczornej Mszy św. i kończymy o godz. 10:00 w niedzielę. Zapisy na poszczególne godziny po Mszy Św.
 
7) W niedzielę, za tydzień, zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 
8) W najbliższy piątek, który jest pierwszym piątkiem miesiąca, pamiętajmy o Spowiedzi i przyjęciu Komunii Świętej.
 
9) Nabożeństwa czerwcowe – po każdej Mszy św. wieczornej.
 
10) Wieczorna modlitwa Kościoła – Kompleta – dzisiaj, o godz. 20:30.
 
11) Zapraszam do zapoznania się z materiałami dotyczącymi Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Na tablicy ogłoszeń znajduje się lista z godzinami Straży. Po zapełnieniu listy, zaprosimy do nas diecezjalnego moderatora Straży, bądź zelatora z innej arafii abyśmy mogli uroczyście i oficjalnie zainaugurować powołani w naszym Duszpasterstwie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.
 
12) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła (NOWA LISTA!)
 
13) Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji I FESTYNU ŚW. JÓZEFA. Wiele osób, od kilku dni ofiarowywało swój czas i umiejętności w celu zorganizowania tego świętowania. Przerosło one nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom. Podziękowania te składam na ręce dwóch prezesów naszych Fundacji – pana Kamila i pana Tomasza, który dźwigali na swoich barkach ciężar koordynacji całego przedsięwzięcia. Do rozstawionych wczoraj puszek zebraliśmy 1500zł, które przeznaczamy na pokrycie części kosztów związanych z organizacją Festynu.
 
14) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypo-minamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.
 
15) INTENCJA:  O pokój, szukanie, przyjmowanie i wypełnianie Woli Bożej w rodzinie