Aktualności

2021-06-20 OGŁOSZENIA | IV Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie: PONIEDZIAŁEK-SOBOTA: 18:00; NIEDZIELA: 10:30. Dodatkowe Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7:00.
 
2) W czwartek – uroczystość 1 klasy – Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 18:00.
 
3) Nabożeństwa czerwcowe – po każdej Mszy św. wieczornej.
 
4) Możliwość Spowiedzi – w dni powszednie – przed i po Mszy Św. Szczególnie zachęcamy do Spowiedzi w poniedziałki i czwartki.
 
5) Wieczorna modlitwa Kościoła – Kompleta – dzisiaj, o godz. 20:30.
 
6) Serdecznie zapraszamy do naszego sklepiku. Znajdziemy tam mnóstwo katolickich publikacji oraz katolickich gier dydaktycznych dla dzieci. Pojawił się także kolejny numer naszego czasopisma „AD DEUM”. Znajdziemy tam wiele artykułów formacyjnych oraz kalendarium z życia naszego Duszpasterstwa. Są również dostępne, długo oczekiwane, Mszaliki dla wiernych.
 
7) Możliwość przystąpienia do Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. Wyłożone zostały także ulotki informacyjnej na temat Straży.
 
8) W najbliższą sobotę zapraszamy całe rodziny na FESTYN ŚW. JÓZEFA. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 11:00 (nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18:00!), następnie. Po Mszy św., wspólne świętowanie. Zachęcamy do przynoszenia ciast, przekąsek i napojów. 
 
9) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła.
 
10) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypo-minamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.