Aktualności

2021-06-16 OGŁOSZENIA | III Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie:
 
PONIEDZIAŁEK: 7:00, 18:00;
WTOREK: 7:00, 8:00, 18:00, 18:00;
ŚRODA: 7:00, 18:00;
CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA: 18:00;
NIEDZIELA: 10:30.
 
2) Nabożeństwa czerwcowe – po każdej Mszy św. wieczornej.
 
3) Możliwość Spowiedzi – w dni powszednie – przed i po Mszy Św. Szczególnie zachęcamy do Spowiedzi w poniedziałki i czwartki (ze względu na obecność drugiego kapłana). Spowiedź odbywa się w salce na chórze. Obecność kapłana w konfesjonale sygnalizowana będzie zapaloną lampką przy wejściu na chór.
 
4) Wieczorna modlitwa Kościoła – Kompleta – dzisiaj, o godz. 20:30.
 
5) Serdecznie zapraszamy do naszego sklepiku. Znajdziemy tam mnóstwo katolickich publikacji oraz katolickich gier dydaktycznych dla dzieci. Pojawił się także kolejny numer naszego czasopisma „AD DEUM”. Znajdziemy tam wiele artykułów formacyjnych oraz kalendarium z życia naszego Duszpasterstwa. Są również dostępne, długo oczekiwane, Mszaliki dla wiernych.
 
6) Możliwość przystąpienia do Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św.
 
7) Dzień skupienia dla niewiast, odbędzie się w tym miesiącu 19.06. Tematem będzie „Katolicka wizja żony i matki”. Konferencje wygłosi x. Paweł Korupka. Obowiązują zapisy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 
8) W związku z organizowanym przy naszej kaplicy FESTYNEM ŚW. JÓZEFA, który odbędzie się w sobotę 26. czerwca, prosimy wszystkich panów o pomoc w uprzątnięciu terenu w sobotę 19.06 od godz. 11.00.
 
9) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła.
 
10) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji.
 
11) Dziękuję także za wszelką modlitwę i wyrazy wsparcia podczas moich ostatnich kłopotów zdrowotnych.
 
12) Niech Pan Bóg błogosławi, podjęte przez nas, dobre dzieła a Święty Józef – nasz Patron – prowadzi wraz ze swoją Przeczystą Oblubienicą – Najświętszą Maryją Panną – do Najświętszego Serca Pana Jezusa.