Aktualności

2021-05-16 OGŁOSZENIA | Niedziela po Wniebowstąpieniu

1) W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy, że w Kaplicy Tymczasowej pw. Św. Józefa może przebywać jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15m2. Prosimy o stosowanie dystansu społecznego oraz używanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz płynów dezynfekcyjnych. Osoby, które nie zmieszczą się w określonym limicie osób, prosimy o uczestniczenie we Mszy Św. na zewnątrz  kaplicy, z zachowaniem także przepisów prawa.
 
2) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie: w dni powszednie o godz. 18:00 (w poniedziałek, wtorek i środę dodatkowa Msza św. o godz. 7:00), natomiast w niedziele o godz. 10:30.
 
3) W najbliższą sobotę (22 maja) – Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18:00 ze starożytnym, uroczystym obrzędem poświęcenia wody.
 
4) Wykład „Msza Trydencka – mity i prawda” w najbliższą środę – 19 maja – o godz. 19:00 w auli za kaplicą.
 
5) Nabożeństwa majowe – po każdej Mszy św. 
 
6) Możliwość Spowiedzi – w dni powszednie – przed i po Mszy Św. Szczególnie zachęcamy do Spowiedzi w poniedziałki i czwartki (ze względu na obecność drugiego kapłana). Spowiedź odbywa się w salce na chórze. Obecność kapłana w konfesjonale sygnalizowana będzie zapaloną lampką przy wejściu na chór.
 
7) Modlitwy wieczorne „O wolność i wywyższenie Św. Matki Kościoła” dzisiaj, o godz. 20:30.
 
8) Przypominam o naszej zakładce internetowej „Wspierajmy się”. Każdy może umieścić tam ogłoszenie swojej działalności. Korzystajmy z tej możliwości i wspierajmy się nawzajem.
 
9) Poszukujemy fotografa. Tak bogata działalność duszpasterska powinna być dokumentowana i przekazana potomnym. 
 
10) Serdecznie zapraszamy do naszego sklepiku. Znajdziemy tam mnóstwo katolickich publikacji oraz katolickich gier dydaktycznych dla dzieci.
 
11) Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła.
 
12) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. 
 
13) INTENCJA MSZY ŚW.: Dziękczynna za członków Róży św. Andrzeja Boboli oraz ich rodzin.