Aktualności

2021-04-11 OGŁOSZENIA | Niedziela Biała, Przewodnia, Miłosierdzia Bożego

1) W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy, że w Kaplicy Tymczasowej pw. Św. Józefa może przebywać jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 20m2. Prosimy o stosowanie dystansu społecznego oraz używanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz płynów dezynfekcyjnych. Osoby, które nie zmieszczą się w określonym limicie osób, prosimy o uczestniczenie we Mszy Św. na zewnątrz  kaplicy, z zachowaniem także przepisów prawa.
 
2) Msze św. w naszej Kaplicy sprawowane są codziennie: w dni powszednie o godz. 18:00. W niedziele o godz. 10:30. W środę po Mszy Św. nabożeństwo do Św. Józefa – Patrona naszego Duszpasterstwa i Kaplicy.
 
3) Modlitwy wieczorne „O wolność i wywyższenie Św. Matki Kościoła” dzisiaj, o godz. 20:30.
 
4) W najbliższą sobotę (17.04.) odbędą się WARSZTATY CHORAŁU GREGORIAŃSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH | Następne sesje 15.05. i 05.06. Warsztaty odbywać się będą w naszej auli  od godz. 12:00-17:00. Poprowadzi je Anna Kaczorowska z Zielonej Góry. Koszt: 30zł/dzień albo 80zł/całość. Zapisy pod nr tel. 662 154 083.
 
5) Prace polowe na zewnątrz kaplicy (wiosenne porządki oraz sadzenie kwiatów i przycinanie drzew i krzewów) - w najbliższy wtorek, od godz. 10:00 - 15:00.
 
6) DZIEŃ SKUPIENIA DLA MĘŻCZYN - "Katolicka wizja męża i ojca". Prowadzi: ks.Arkadiusz Prokop. Termin: sobota - 24.04. Zapisy pod numerem telefonu: 662 154 083.
 
7) Dzisiaj po Mszy św., w związku z obchodzonym 77. Tygodniem Miłosierdzia, zbierane będą ofiary przeznaczone na CARITAS Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.
 
8) W niedzielę, 18 kwietnia br., zamiast dorocznego Marszu dla Życia, zapraszamy do udziału w akcji „USŁYSZ”, która odbędzie się przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie od godz. 12.00 do 21.00. Akcja „USŁYSZ” będzie polegać na tym, że każdy popierający wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmieci, będzie mógł dać o tym świadectwo poprzez uderzenie w dzwon „Głos Nienarodzonych”, który został pobłogosławiony przez Ojca Świętego Franciszka w ubiegłym roku w Rzymie
 
9) SPRZĄTANIE KAPLICY | Bardzo dziękuję za wczorajszą pomoc przy wnoszeniu ekogroszku oraz sprzątaniu kaplicy. Przygotowanie naszej Kaplicy do niedzielnej Służby Bożej odbywa się w soboty od godz. 10:00. Prosimy, o wpisywanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła.
 
10) Dziękuję za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego Duszpasterstwa.  Przypominamy, że wszelkie darowizny przekazane za pośrednictwem konta Fundacji Deus Vult przeznaczone są w całości na utrzymanie naszego Duszpasterstwa oraz przyszłą budowę nowego Kościoła Tradycji. Najbliższe inwestycje – montaż baldachimu ołtarzowego, instalacja kamer oraz uszycie obrusów na balaski.