Aktualności

2021-02-21 OGŁOSZENIA | I Niedziela Wielkiego Postu

1) W związku z obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy, że w Kaplicy Tymczasowej pw. Św. Józefa może przebywać jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15m2. Prosimy o stosowanie dystansu społecznego oraz używanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz płynów dezynfekcyjnych. Osoby, które nie zmieszczą się w określonym limicie osób, prosimy o uczestniczenie we Mszy Św. na zewnątrz  kaplicy, z zachowaniem także przepisów prawa.
 
2) MSZE ŚW. w Kaplicy Tymczasowej odbywają się według następującego porządku: w dni pow-szednie (od poniedziałku do soboty) o godz. 18:00; w niedziele o godz. 10:30.
 
3) O dodatkowych Mszach Św. przypominamy rozsyłając wiadomości sms oraz e-mail do osób, które zostawiły nam swoje dane kontaktowe. Zachęcamy także do zamieszczonego na naszej stronie internetowej, kalendarza Google.
 
4) Gorzkie Żale będą śpiewane po każdej Mszy Św. niedzielnej. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15.
 
5) REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE naszego Duszpasterstwa odbędą się w dniach 25-26-27 lutego (cz-pt-sb). Poprowadzi je ks. Łukasz Kadziński. Nauki rekolekcyjne będą głoszone po Mszy św. o godz. 18:00.
 
6) Jak co roku organizujemy CHÓR na Triduum Paschalne. Wszystkich utalentowanych muzycz-nie zapraszamy na próbę we wtorek, 19:00 (salka na plebanii św. Józefa). Szczegółowe informacje u organistów.
 
7) Nauka ministrantury – sobota, godz. 11:00.
 
8) Modlitwy wieczorne „O wolność i wywyższenie Świętej Matki Kościoła” dzisiaj, o godz. 20:30 w kaplicy tymczasowej.
 
9) ŻYWY RÓŻANIEC | Zapraszamy do uczestnictwa w Kole Żywego Różańca.
 
10) SPRZĄTANIE KAPLICY | W przedsionku znajduje się lista z datami. Prosimy o wybra-nie dogodnego dla siebie terminu i pomoc w przygotowaniu kaplicy do niedzielnej Służby Bożej. Sprzątanie odbywa się w soboty 10:00-11:00.
 
11) TRWA WIZYTA KOLĘDOWA | Osoby, które chcą jeszcze zaprosić kapłana z wizytą kolędową, proszone są o zgłaszanie tego faktu w zakrystii po zakończeniu Mszy Św.
 
12) FUNDUSZ REMONTOWO-BUDOWLANY | Dziękujemy za wszelkie ofiary duchowe i materialne, które zasilają fundusz utrzymania i wyposażania naszej kaplicy oraz budowę nowego kościoła. Prosimy o ofiarność i pomoc w realizacji zakupu ekogroszku. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności osobom zaangażowanym w montaż instalacji grzewczej oraz osobom, które w ubiegły piątek przywiozły pierwsze ławki z Mińska Mazowieckiego.
 
13) WSPARCIE NASZEJ DUSZPASTERSKIEJ DZIAŁALNOŚCI | Przypominamy, że członkowie naszego Duszpasterstwa, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność mogą umieścić swoją reklamę na naszej stronie internetowej. Z chęcią, jako wspólnota, będziemy korzystać z waszych usług, wspierając wasze małe firmy. 
 
14) INTENCJA MSZY ŚW.: +Wilhelmina i Bolesław