1) W tym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, będziemy wspominać: czwartek – wspomnienie dowolne – św. Hygina, Papieża i Męczennika (4kl.); sobota – wspomnienie Chrztu Pańskiego (2kl.)

2) Trwa wizyta kolędowa. Lista z planem Kolędy znajduje się w przedsionku kościoła, w naszej aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej. Karty zgłoszeniowe znajdują się w przedsionku. Po ich wypełnieniu należy przynieść je do zakrystii. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia na miesiąc luty.

3) Ze względu na czas kolędy, zajęcia dodatkowe dla dzieci są zawieszone (katechezy dla obu grup i kółko chemiczne).

4) Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10:00. Prosimy o wpisanie się na listę dyżurów znajdującą się w przedsionku kościoła.

5) Bardzo dziękuję organizatorom i darczyńcom Jasełek. Po Mszy św. poświęcimy figurki Świętych, które dzieci otrzymały wczoraj po występie.

6) Bardzo dziękuję za składane ofiary:
a) Dziękuję za ofiarowanie złota, które wczoraj poświęcone, będzie służyło przyszłym potrzebom naszej świątyni. b) Dziękuję Różom Różańcowym za złożoną ofiarę na dzisiejszą Mszę św. sprawowaną w waszej intencji. c) W przyszłą niedzielę będą sprawowane ofiary na Fundusz Kwiatowy. d) O naszych dobroczyńcach pamiętamy w cotygodniowym, środowym Nabożeństwie do Św. Józefa oraz Mszy św., sprawowanej w intencji naszych dobrodziejów w każdą pierwszą środę miesiąca.

7) Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Matki Bożej oraz Świętego Józefa – Patrona naszego kościoła.

Categories: Aktualności