Aktualności

2021-01-10 OGŁOSZENIA | Niedziela Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1) W związku z nowymi obostrzeniami, przypominamy, że w Kaplicy Tymczasowej pw. Św. Józefa może przebywać jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15m2. Prosimy o stosowanie dystansu społecznego oraz używanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz płynów dezynfekcyjnych. Osoby, które nie zmieszczą się w określonym limicie osób, prosimy o uczestniczenie we Mszy Św. na zewnątrz  kaplicy, z zachowaniem także przepisów prawa.
 
2) Msze Św. w Kaplicy Tymczasowej odbywają się według następującego porządku: w dni powszednie (od poniedziałku do soboty /włącznie/) o godz. 18:00; w niedziele o godz. 10:30. W tym tygodniu, w środę (13 stycznia) wspomnienie Chrztu Pańskiego. Msza Św. o godz. 18:00.
 
3) O dodatkowych Mszach Św. przypominamy rozsyłając wiadomości sms oraz e-mail do osób, które zostawiły nam swoje dane kontaktowe. Zachęcamy także do zamieszczonego na naszej stronie internetowej, kalendarza Google.
 
4) Nie będzie w tym tygodniu: 1) próby scholi gregoriańskiej, 2) nauki ministrantury ani dzisiejszych 3) niedzielnych modlitw wieczornych.
 
5) Deklaracje przynależności do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior” w Szczecinie można pobrać z naszej strony internetowej. Gotowe druki wyłożone są także na stoliku w przedsionku kaplicy.
 
6) Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz te, które wpływają na nasze konto zasilając fundusz wyposażania kaplicy oraz budowę Ośrodka Tradycji w Szczecinie z własnym kościołem.
 
7) Z pilnych prac w najbliższym czasie będą przeprowadzane naprawy sieci wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej prowadzące do uruchomienia sanitariatów oraz centralnego ogrzewania; budowane będą: baldachim ołtarzowy, doświetlenie ołtarza, stopnie - predelle - na ołtarzu oraz balaski.