Aktualności

2021-01-03 OGŁOSZENIA | Najświętszego Imienia Jezus

1) W związku z nowymi obostrzeniami przypominamy, że w kościele pw. Św. Józefa może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 15m2. Prosimy o stosowanie dystansu społecznego oraz stosowanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz płynów dezyn-fekcyjnych. Osoby, które nie zmieszczą się w określonym limicie osób, które mogą prze-bywać jednocześnie wewnątrz świątyni prosimy o uczestniczenie we Mszy Św. na zewnątrz  kościoła, z zachowaniem także przepisów prawa.
 
2) Z radością informujemy iż od jutra wszelkie celebracje związane z życiem naszego Duszpasterstwa zostają przeniesione do nowopoświęconej Kaplicy Tymczasowej pw. Św. Józefa przy ul. Doktora Judyma 4 (Jak dojechać?). 
 
3) Msze Święte w nowym miejscu będą sprawowane w następującym porządku: w dni powszednie pn-sb o godz. 18:00; w niedziele i uroczystości o godz. 10:30.
 
4) W najbliższą środę o godz. 10:30, w uroczystość Objawienia Pańskiego, Msza Św. w nowopoświęconej kaplicy o godz. 10:30. Odprawi ją neoprezbiter – o. Atanazy, który 8 grudnia ub. roku otrzymał święcenia kapłańskie. Po Mszy Św. udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.
 
5) O dodatkowych Mszach Św. przypominamy rozsyłając wiadomości sms oraz e-mail do osób, które zostawiły nam swoje dane kontaktowe. Zachęcamy także do zamieszczonego na naszej stronie internetowej, kalendarza Google.
 
6) Nie będzie w tym tygodniu: próby scholi gregoriańskiej, nauki ministrantury ani niedzielnych modlitw wieczornych.
 
7) Nadal zbieramy Deklaracje przynależności do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior” w Szczecinie. Są one jednocześnie wyrazem poparcia i prośby o utworzenie stałego miejsca celebracji, które najpełniej wyraża tzw. parafia personalna. Prosimy o podjęcie i kontynuowanie postu i modlitwy w tej intencji. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapisanie się do naszego Duszpasterstwa nie jest jednoznaczne z „wypisaniem” się ze swojej parafii.
 
8) Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz te, które wpływają na nasze konto zasilając budowę Ośrodka Tradycji w Szczecinie.