Aktualności

2020-10-04 OGŁOSZENIA | XVIII Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego

1) O dodatkowych Mszach Św. w tygodniu, w innych parafiach, informujemy poprzez rozsyłanie wiadomości sms do osób, które zapisały się do naszego Newslettera. Można się do niego zapisać w każdej chwili wysyłając wiadomość sms na numer widniejący na naszej stronie internetowej (789 354 523).
 
2) Próba scholi gregoriańskiej dla niewiast i mężczyzn – środa, 17:30, w salce na plebanii.
 
3) Zapisy do scholi dziecięcej w zakrystii po zakończeniu Mszy Św. 
 
4) Nadal zbieramy Deklaracje przynależności do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior” w Szczecinie. Są one jednocześnie wyrazem poparcia i prośby o utworzenie stałego miejsca celebracji, które najpełniej wyraża tzw. parafia personalna. Prosimy o podjęcie i kontynuowanie postu i modlitwy w tej intencji. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 
5) Zapraszamy do uczestnictwa w II WARSZTATACH EDUKACJI DOMOWEJ, które odbędą  się 24 października br. w Szkołach Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124. Prelegentami będą: prof. Artur Andrzejuk, dr Andrzej Mazan, ks. Łukasz Kadziński, Maciej Morawski, Michał Kulik oraz Agata Rybczyk. Zapisy i szczegółowe  informacje pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 609 949 899. Zapisy trwają do 15.10. br.
 
6) W tym tygodniu – w piątek 9 października rozpoczynają się w Mrzeżynie Rekolekcje dla osób związanych z naszym Duszpasterstwem. Prosimy o modlitwę w intencji dobrych owoców tego czasu ćwiczeń duchowych.
 
7) Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w książki SS. Franciszkanek Niepokalanej oraz, znowu dostępne, modlitwy przed i po posiłku w języku polskim  i łacińskim.
 
8) Dziękujemy za składane ofiary i informujemy iż istnieje także możliwość wsparcia Duszpasterstwa poprzez przelew bankowy. Numer konta znajdziemy na naszej stronie internetowej. Serdeczne Bóg zapłać! Jako Duszpasterstwo zakupiliśmy kandelabry eucharystyczne, które można obejrzeć po Mszy Św. przy bocznym ołtarzu.