Aktualności

2020-04-12 Ogłoszenia - Niedziela Zmartwychwstania

1) Ze względu na podtrzymanie wprowadzonych na terenie naszego kraju nowych regulacji odnośnie przemieszczania się i ograniczania zgromadzeń informujemy, że:
  • Aż do odwołania zawieszone są poniedziałkowe i środowe celebracje Mszy Św. w parafii pw. Św. Brata Alberta na Głębokim.
  • Zachęcamy do korzystania z posługi kapłanów, którzy celebrują Msze Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, w ciągu tygodnia, w swoich parafiach (przede wszystkim u ks. Piotra w parafii pw. Św. Krzyża na Pogodnie oraz u ks. Arkadiusza w parafii pw. MB Jasnogórskiej na Pomorzanach).
  • Ze względu na ograniczenie liczby wiernych do 5 osób, chęć przybycia na Msze Św. należy zgłaszać wysyłając wiadomość e-mail do poszczególnych kapłanów odpowiedzialnych za celebracje. Wszystkie adresy podane są na naszej stronie internetowej.
  • Msze Św. z parafii pw. Św. Józefa będą transmitowane na naszym profilu Facebook o nazwie Szczecińskie Środowisko Tradycji Katolickiej. Odpowiednie linki możemy znaleźć na naszej stronie internetowej.
2) Informujemy, że od dzisiaj, wszystkie Msze Św. niedzielne będą sprawowane, jak dotąd o godz. 15:15.
3) Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji Triduum Paschalnego. Od przygotowania i wykonania przepięknej muzyki sakralnej, przez umożliwienie transmisji On-line, Służbę Liturgiczną, aż do zakrystii, gdzie wiele osób wykonywało swoją cichą pracę poprzez szycie, prasowanie i sprzątanie. Dziękują za tak liczne włączenie się w uczczenie Chrystusa umęczonego i zmartwychwstałego.
4) Dziękuję za tak liczne wyrazy Waszej życzliwości z okazji moich, niedawno obchodzonych, jubileuszy. Powierzam Was wszystkich pamięci modlitewnej.
5) Dziękujemy także za składane ofiary i informujemy iż istnieje także możliwość wsparcia poprzez przelew bankowy. Numer konta znajdziemy na naszej stronie internetowej.