Aktualności

OGŁOSZENIA - Niedziela Palmowa (05-04-2020)

1) Ze względu na wprowadzenie na terenie naszego kraju nowych regulacji odnośnie przemieszczania się i ograniczania zgromadzeń informujemy, że:

  • Aż do odwołania zawieszone są poniedziałkowe i środowe celebracje Mszy Św. w parafii pw. Św. Brata Alberta na Głębokim
  • Zachęcamy do korzystania z posługi kapłanów, którzy celebrują Msze Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, w ciągu tygodnia, w swoich parafiach (przede wszystkim u ks. Piotra w parafii pw. Św. Krzyża na Pogodnie oraz u ks. Arkadiusza w parafii pw. MB Jasnogórskiej na Pomorzanach).
  • Ze względu na ograniczenie liczby wiernych do 5 osób, chęć przybycia na Msze Św. należy zgłaszać wysyłając wiadomość e-mail do poszczególnych kapłanów odpowiedzialnych za celebracje. Wszystkie adresy podane są na naszej stronie internetowej.
  • Msze Św. Wielkiego Tygodnia będą transmitowane na naszym profilu Facebook (Szczecińskie Środowisko Tradycji Katolickiej). Aby uniknąć zaniku sygnału i przerywania transmisji, obrzędy Triduum Paschalnego (czwartek-piątek-sobota) będą dodatkowo transmitowane jeszcze na profilu Wspólnoty Rodzin Domus Mariae.

2) Porządek celebracji Mszy Św. w Wielkim Tygodniu:

  • Wielki PoniedziałekWtorekŚroda – transmisja o godz. 19:00
  • Wielki Czwartek – transmisja o godz. 18:00
  • Wielki Piątek – transmisja o godz. 18:00
  • Wielka Sobota (obrzędy Wigilii Paschalnej)  – transmisja o  godz. 20:30
Transmisje będą realizowane na kanałach:
 
3) Jeżeli ktoś chciałby fizycznie uczestniczyć w obrzędach Wielkiego Tygodnia w parafii pw. Św. Józefa czy Triduum Sacrum, które będzie sprawowane poza Szczecinem, powinien uzgodnić ten fakt poprzez adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) bądź numer telefonu 789 354 642.
 
 
4) Dla ułatwienia uczestnictwa w Obrzędach Wielkiego tygodnia, zachęcamy do pobrania z naszej strony przygotowanych na te dni mszalików: