Aktualności

OGŁOSZENIE - OGRANICZENIA OD 25.03.-11.04.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

W związku z dzisiejszym obwieszczeniem Premiera Rządu oraz Ministra Służby Zdrowia od 25 marca do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się gromadzić oraz przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi.
 
Ograniczenia w przemieszczaniu nie dotyczą osób, które chcą uczestniczyć w wydarzeniach o charakterze religijnym, jednakże liczba wiernych nie może przekraczać wówczas więcej niż 5 osób (wyłączając z tego osoby sprawujące posługę). 
 
W związku z wprowadzonymi ograniczeniami nie będzie mozliwości swobodnego uczestniczenia we Mszy Św. Liczba osób zostaje ograniczona jedynie do ministranta oraz osób odpowiedzialnych za transmisję On-line.
 
Zachęcam do intensywnej modlitwy o unicestwienie wszystkich czynników uniemożliwiających nam dostęp do swobodnego przystępowania do Sakramentów Świetych. Ofiarujmy post, modlitwę i jałmużnę w tej intencji. Przyjmujmy Komunie Św. duchowe.
 
Dodatkowo, proszę wszystkich, aby 25 marca - w Święto Zwiastowania NMP odmówić prywatnie Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP.
 
W związku z zaistniałą sytuacją, godziny Mszy Św. oraz ich transmisji mogą ulec zmianie, o czym będziemy informowali poprzez naszą stronę internetową a także, dla osób, które podały, także za pośrednictwem wiadomości e-mail czy wiadomości SMS.