Aktualności

OGŁOSZENIA - Dominica Sześćdziesiątnicy (16-02-2020)

  1. W tym tygodniu zapraszamy na dwie dodatkowe Msze Św. w poniedziałek i w środę o godz. 19:00 w parafii pw. Św. Brata Alberta przy jez. Głębokim.
  2. Od dzisiaj zostaje wznowiona Wizyta Duszpasterska dla osób przynależących do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior”.
  3. W dalszym ciągu ubiegamy się o miejsce stałych i codziennych celebracji Mszy Św. Dziękując Bożej Opatrzności za wszelkie łaski, które spłynęły na nasze Duszpasterstwo w ostatnim czasie, nadal prosimy o nieustawanie w postach i modlitwach. Niech tegoroczne postanowienia Wielkopostne, wasze modlitwy i umartwienia będą ukierunkowane na rozwój i umocnienie Tradycji w naszej Archidiecezji.
  4. Zapraszamy po Mszy Św. do nabycia ozdobnych modlitw „przed” i po „posiłku” w języku łacińskim.
  5. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary przeznaczone po połowie: na rozwój naszego Duszpasterstwa jak również na ofiarę dla parafii pw. Św. Józefa, która udostępnia nam kościół. Obecnie zbieramy fundusze na wykonanie szaf do naszej zakrystii. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym za finansowe wsparcie naszego obecnego zapotrzebowania.