Aktualności

OGŁOSZENIA - Dominica Septuagesimae (09-02-2020)

  1. W tym tygodniu zapraszamy na dwie dodatkowe Msze Św. w poniedziałek i w środę o godz. 19:00 w parafii pw. Św. Brata Alberta przy jez. Głębokim.

  2. Trwa Wizyta Duszpasterska dla osób przynależących do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior”. Ze względu na rozpoczęte ferie zimowe odwiedziny kapłana zostaną wznowione od przyszłej niedzieli.

  3. Dziękując Bożej Opatrzności za wszelkie łaski, które spłynęły na nasze Duszpasterstwo w tym roku, nadal prosimy o nieustawanie w postach i modlitwach. Niech tegoroczne postanowienia Wielkopostne, wasze modlitwy i umartwienia będą ukierunkowane na rozwój i umocnienie Tradycji w naszej Archidiecezji.

  4. Zapraszamy po Mszy Św. do nabycia ozdobnych modlitw „przed” i po „posiłku” w języku łacińskim. Można je postawić na stole, aby każdy z domowników miał przed sobą jej tekst. Każda katolicka rodzina powinna modlić się i poznawać najważniejsze modlitwy w języku Kościoła.

  5. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary przeznaczone po połowie: na rozwój naszego Duszpasterstwa jak również na ofiarę dla parafii pw. Św. Józefa, która udostępnia nam kościół. Obecnie zbieramy fundusze na wykonanie szaf do naszej zakrystii. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym za finansowe wsparcie naszego obecnego zapotrzebowania.