Aktualności

III NIEDZIELA PO OBJAWIENIU PAŃSKIM (26-01-2020)

 1. W tym tygodniu zapraszamy na dwie Msze Św. ze śpiewem ludowym w kaplicy na plebanii. Będą one sprawowane w poniedziałek i środę o godz. 19:00. Przypominamy, że aż do 2 lutego odwołane są Msze Św. w poniedziałki i środy w parafii pw. Św. Brata Alberta przy jez. Głębokim.
 2. Nauka stanowa dla mężczyznw środę po Mszy Św. o godz. 19:00 (Św. Józef).
 3. Msza Św. i nabożeństwo pierwszosobotnie w parafii. MB Jasnogórskiej w Szczecinie (13:00 Nabożeństwo i okazja do Spowiedzi Św., 14:00 Msza Św.)
 4. Za tydzień święto Oczyszczenia NMP (Matki Bożej Gromnicznej). Zachęcam do przyniesienia świec do poświęcenia. Należy je podpisać i złożyć do wystawionego przed ołtarzem kosza. Następnie, po modlitwie poświęcenia, z zapalonymi świecami, wyruszymy z uroczystą procesją wewnątrz świątyni. Poświęconych świec należy używać w chwilach niepokoju, problemów, choroby, w czasie modlitwy
  a także w chwilach niebezpieczeństw.
 5. Trwa Wizyta Duszpasterska dla osób przynależących do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior”. Jeżeli ktoś pragnie ugościć kapłana proszony jest o pozostawienie adresu i numeru telefonu w zakrystii po Mszy Św.
 6. Jeżeli ktoś chciałby otrzymywać wiadomości SMS z harmonogramem wydarzeń
  i rozpiską celebracji Mszy Św. na każdy tydzień, prosimy o wysłanie wiadomości SMS bądź adresu e-mail na numer i adres e-mail podany na naszej stronie interne-towej.
 7. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary przeznaczone po połowie: na rozwój naszego Duszpasterstwa jak również na ofiarę dla parafii pw. Św. Józefa, która udostępnia nam kościół. Obecnie zbieramy fundusze na wykonanie szaf do naszej zakrystii. Sprzęt do nagłośnienia scholi gregoriańskiej został już zakupiony i zainstalowany. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym za finansowe wsparcie naszego obecnego zapotrzebowania.
 8. Dziękujemy anonimowemu Darczyńcy za zakup 18 komż dla Służby Liturgicznej naszego "Duszpasterstwa".
 9. Zapraszamy do nauki śpiewu części stałych, które są wykonywane podczas Mszy Św. Spotkanie po Mszy Św., w salce na plebanii.