Aktualności

OGŁOSZENIA NIEDZIELA (05.01.2020)

 1. Przypominamy, że aż do 2. lutego nie będzie Mszy Św. trydenckich w parafii Św. Brata Alberta przy jez. Głębokim. W tym czasie, będą w zamian sprawowane Msze Św. recytowane jedynie w poniedziałki o godz. 19:00.
 2. Jutro, w poniedziałek, Objawienie Pańskie (Trzech Króli). Msza Św. w parafii pw. Św. Józefa o godz. 15:45 (kościół).
 3. Zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną o. Wawrzyńca, który rozpoczął swoją formację do kapłaństwa w Zakonie Franciszkanów Niepokalanej. Uroczysta Msza Św. z błogo-sławieństwem prymicyjnym odbędzie się w kościele pw. Św. Józefa, w środę
  (8 stycznia) o godz. 19:15. Po Mszy Św. zapraszamy na agapę do salki na plebanii.
 4. Wspólnota Rodzin „Domus Mariae” zaprasza na cykl comiesięcznych wykładów „FIDES ET RATIO – FILOZOFIA WE MŁYNIE – formowanie naszego katolickiego myślenia i działania”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 stycznia, w godzinach 14:00 – 19:00.  Przy wyjściu z kościoła będą rozdawane kartki z dodatkowymi informacjami na ten temat.
 5. Zapraszamy na tradycyjne rekolekcje męskie i żeńskie. Odbędą się one w Licheniu, w dniach 7 – 10 lutego. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Termin rekolekcji dla niewiast to 21 – 24 lutego. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Rekolekcje poprowadzi x. Łukasz Kadziński, opiekun duchowy Fundacji Dobrej Edu-kacji „Maximilianum” oraz wspólnoty Domus Mariae.
 6. Wizyta Duszpasterska dla osób przynależących do Duszpasterstwa Tradycji Liturgicznej „Usus Antiquior” będzie możliwa po 21 stycznia. Adresy, wraz z nume-rami telefonu, należy zostawiać w zakrystii po Mszy Św.
 7. Jeżeli ktoś chciałby otrzymywać wiadomości SMS z harmonogramem wydarzeń
  i rozpiską celebracji Mszy Św. na każdy tydzień, prosimy o wysłanie wiadomości SMS bądź adresu e-mail na numer i adres e-mail podany na naszej stronie interne-towej.
 8. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary przeznaczone po połowie: na rozwój naszego Duszpasterstwa jak również na ofiarę dla parafii pw. Św. Józefa, która udostępnia nam kościół. Obecnie zbieramy fundusze na zakup mikrofonów pojemnościowych dla scholi gregoriańskiej oraz szaf do naszej zakrystii. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym za finansowe wsparcie naszego obecnego zapotrzebowania.
 9. Zapraszamy do nauki śpiewu części stałych, które są wykonywane podczas Mszy Św. Spotkanie po Mszy Św., w salce na plebanii.