Aktualności

OŁOSZENIA - Niedziela w Okt. Bożego Narodzenia (29.XII.2019)

  1. Przypominamy, że aż do 2. lutego nie będzie Mszy Św. trydenckich w parafii Św. Brata Alberta przy jez. Głębokim. W tym czasie, będą w zamian sprawowane Msze Św. recytowane jedynie w poniedziałki o godz. 19:00, w parafii pw. Św. Józefa. Jutro pierwsza Msza Św. w parafii pw. Św. Józefa – w kaplicy na plebani.
  2. We wtorek – wspomnienie Św. Sylwestra I Papieża i Wyznawcy. W ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na Mszę Św. Dziękczynną do parafii pw. Św. Józefa na godz. 12:00.
  3. W środę – Nowy Rok – Msza Św. w parafii pw. Św. Józefa o godz. 15:45.
  4. Jeżeli ktoś chciałby otrzymywać wiadomości SMS z harmonogramem wydarzeń i rozpiską celebracji Mszy Św. na każdy tydzień, prosimy o wysłanie wiadomości SMS bądź adresu e-mail na numer i adres e-mail podany na naszej stronie internetowej.
  5. Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary przeznaczone po połowie: na rozwój naszego Duszpasterstwa jak również na ofiarę dla parafii pw. Św. Józefa, która udostępnia nam kościół. Obecnie zbieramy fundusze na zakup mikrofonów pojemnościowych dla scholi gregoriańskiej oraz szaf do naszej zakrystii. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym za finansowe wsparcie naszego obecnego zapotrzebowania.
  6. Zapraszamy do nauki śpiewu części stałych, które są wykonywane podczas Mszy Św. Spotkanie po Mszy Św., w salce na plebanii.