Aktualności

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - grupa tradycyjna

Ojciec Święty Franciszek ogłosił iż kolejnym miejscem spotkania Papieża z młodzieżą podczas Światowych Dni Młodzieży A.D.2016, będzie polski Kraków. Począwszy od roku 2005 młodzież przywiązana do tradycji łacińskiej z całego świata bierze udział w tych wydarzeniach w ramach grup „Juventutem”. Fundacja Constitues Eos i Fundacja Inicjatywa Włodowicka we współpracy z światowym centrum organizacyjnym Juventutem w Szwajcarii, będą wspólnie organizować udział grup wiernych tradycji łacińskiej z całego świata w 29 Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie A.D.2016.

W tym roku, w Krakowie, Msze Święte w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie sprawował m.in. J.E. Ks. Bp Athanasius Schneider.

Więcej informacji i program można znaleźć na stronie głównego koordynatora: http://fssp.pl/ (ostatnia zakładka - ŚDM 2016).

Osoby zainteresowane wyjazdem, proszone są o kontakt z ks. Pawłem Korupką Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.